Najaarscompetitie senioren

Competitiedata donderdagcompetitie 2017

14, 21 en 28 september, 5, 12, 19 en 26 oktober. De inhaaldata zijn: 2, 9 en 16 november.

Opstellingen najaarscompetitie 2017 donderdag

8&9-competitie ALTA 1 1e klasse
Marina Goudsblom,
Lucienne Buiskool,
Sharon Merkx en
Anneke van Snippenberg

Programma en uitslagen

8&9-competitie ALTA 2 2e klasse
Ellen Molenaar,
Jolanda van Kolfschoten,
Yolanda Kok en
Eline van Valkenburg

Programma en uitslagen

8&9-competitie ALTA 3 2e klasse
Kira Kuipers,
Lidia Pieters,
Annemiek Weijzen en
Pilar Balcells

Programma en uitslagen

Reserve
Monique Jager-Smeets


Competitiedata vrijdagcompetitie 2017

15, 22 en 29 september, 6, 13, 20 en 27 oktober. De inhaaldata zijn: 3, 10 en 17 november.

Opstellingen najaarscompetitie 2017 vrijdag

Dames dubbel 17+ ALTA 1 2e klasse
Karin Lieshout,
Katie Bruggen,
Willeke Coenen,
Meke Dolkemade,
Marije Koopman en
Leonie van Boven

Programma en uitslagen

Dames dubbel 35+ ALTA 1 1e klasse
Maryvonne Kurris,
Yvonne Kappe,
Mirelle van der Voort,
Sandra Beelen,
Merel van Wijnen,
Jacqueline van Zwol,
Erica Keyser en
Anouk Saraber

Programma en uitslagen

Dames dubbel 35+ ALTA 2 3e klasse
Yolande van Lochem,
Marike Niemoller,
Barbara Voslamber,
Ireen Schouten,
Marieke Jansen-Dorrepaal en
Liesbeth Kronshorst

Programma en uitslagen

Dames dubbel 35+ ALTA 3 3e klasse
Susan Versteeg,
Lillian Teunissen,
Alet Bloeme,
Judith Reedijk,
Maud Troost en
Ellen Schepers

Programma en uitslagen

Dames dubbel 35+ ALTA 4 3e klasse
Miriam van der Putten,
Caroline van Nugteren,
Marieke Oosting,
Lotte Brink,
Veronique van Weissenbruch,
Judith Alexander,
Ionela Casapu,
Zita Odink en
Jakobien van Nes

Programma en uitslagen

Dames dubbel 35+ ALTA 5 3e klasse
Ina Blok,
Margriet de Grijs- Kraaij,
Esther Welzenbagh,
Klaartje van der Jagt,
Patricia Seeboldt en
Ilse Siebrand

Programma en uitslagen

Heren dubbel 17+ ALTA 1 1e klasse
San The,
Kai The,
Jasper van Blerk,
Joost Bruinsma,
Frans Hendrikx,
Vincent Nijzink,
Jay Crol en
Marc Reedijk

Programma en uitslagen

Heren dubbel 35+ ALTA 1 2e klasse
Rolf Coenen,
Sanne Melles,
Mark van Heffen,
Philip Friederich,
Willem van Wijngaarden,
Alex Keus,
Remi den Broeder

Programma en uitslagen


Competitiedata zaterdagcompetitie 2017

16, 23 en 30 september, 7, 14, 21 en 28 oktober. De inhaaldata zijn: 4, 11 en 18 november.

Opstellingen najaarscompetitie 2017 zaterdag

Dames 17+ ALTA 1 4e klasse
Peet Hellebrekers,
Brigit van de Ven,
Arjanne Creemers,
Stephanie Kronshorst,
Annemiek Jutte en
Carlijn de Gans

Programma en uitslagen

Dames 17+ (2xE, 3xD) ALTA 1 3e klasse
Marielle Balledux,
Caroline Ponfoort,
Jet Panhuysen,
Angelique Pieterse,
Pauline van Zon,
Birgit van Staaij,
Hester van Toledo,
Sheila Quarles van Ufford en
Ela van Hoogstraten

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 1 2e klasse
Saskia Pompe,
Atie van Stijn,
Judith Wammes,
Saskia van Doorn,
Pauline van Leeuwen en
Lisette Langevoort

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 2 3e klasse
Frouke Vlaskamp
Anne Brandse-Westerink
Corina Knegjens-van Diepen
Ingrid Jansen
Monique Dijkers

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 3 4e klasse
Yvette Bakker,
Andrea Klima,
Annemarie Veel,
Catelyne Mutsaers en
Mariëtte Berghuis

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 4 4e klasse
Thea Dukes,
Mariëtte Von Devivere,
Mariëlle Nauta,
Elsbeth Nagtegaal,
Suzanne Höppener,
Marjan van Dijk,
Ingrid Sickler,
Claar van Nispen en
Sylvia Smit

Programma en uitslagen

Heren 17+ ALTA 1 1e klasse
Mark Buytendijk,
Eijte Foekens,
Edwin de Greef,
Bert Noordermeer,
Michiel Morks,
Guus Seeters,
Stefan Bieckmann

Programma en uitslagen

Heren dubbel 17+ ALTA 1 2e klasse
Mark Berghuis,
Martijn Babeliowsky,
Frank Sanders,
Emiel Saraber,
Chris Jansen,
Albert-Jan Abbing,
Robert van de Graaf en
Martin Roeten

Programma en uitslagen

Heren dubbel 35+ ALTA 1 4e klasse
Steven Han,
Michiel Hendrikse,
Henk Willem Otten,
Harold van Megen,
Pieter Stal,
Paul de Goede,
Jan bode en 
Bart Kraai

Programma en uitslagen

Gemengd dubbel 35+ ALTA 1 2e klasse
Caroline Veerman,
Elbert Veerman,
Jan-Willen Vogel,
Brigitte van Dijk,
Maarten van Gemert,
Loes Sassen en
Anouk Renaud

Programma en uitslagen


Competitiedata zondagcompetitie 2017

17, 24 september, 1, 8, 15, 22 en 29 oktober. De inhaaldata zijn: 5, 12 en 19 november.

Opstellingen najaarscompetitie 2017 zondag

8&9-competitie ALTA 1 open klasse
Jantine Krijgsveld,
Charlotte van Krevel,
Kathelijne van Nielen,
Jolan de Bie en
Marleen Schelder

Programma en uitslagen

Algemene reserve Najaarscompetitie
Marjolein Kloots