Najaarscompetitie junioren

Competitiedata zondagcompetitie 2017

17, 24 september, 1, 8, 15, 22 en 29 oktober. De inhaaldata zijn: 5, 12 en 19 november.

Opstellingen geel

Gemengd 11 t/m 17 jaar ALTA 1 1e klasse
Alex Verouden,
Thijs de Kruiff,
Maarten Kreek,
Jacobien Kreek,
Noor Bouhraua en
Emma Bezemer

Programma en uitslagen

Jongens 10 t/m 14 jaar ALTA 1 1e klasse
Ralph Creemers,
Pax Huitema,
Mats van Dusschoten,
Freek de Grijs en
Beau Ephraim

Programma en uitslagen

Jongens 10 t/m 14 jaar ALTA 2 1e klasse
Jurgen Siebrand,
Jesper Verhoeff,
Stijn van Geijtenbeek,
Louis Maenen en
Stefan Oudkerk

Programma en uitslagen

Jongens 11 t/m 17 jaar ALTA 1 3e klasse
Jasper van der Horst,
Bastiaan Belt,
Mats de Vries,
Jochem de Grijs en
Pieter de Kruiff

Programma en uitslagen

Meisjes 11 t/m 17 jaar ALTA 1 2e klasse
Claire Dieten,
Puck Arends,
Evelijn van Dijk,
Marit Beelen en
Mera van Lieshout

Programma en uitslagen

Meisjes 11 t/m 17 jaar ALTA 2 3e klasse
Carlijn Creemers,
Floria Siebrand,
Yana Wierikx,
Aafke Haasdijk,
Amber Bonekamp en
Heleen Hebbink

Programma en uitslagen

Meisjes 11 t/m 17 jaar ALTA 3 3e klasse
Justine Quarles van Ufford,
Simone Quarles van Ufford,
Karlijn Han,
Lotte Jansen,
Dagmar Jansen,
Elin Starink en
Maxime Westra

Programma en uitslagen

Reserves:
Jorrit Jansen
Olivier Buytendijk

Opstellingen groen

Groen 1 ALTA 1
Alexander Kreek,
Koen Arends,
Wiebe Overmaat,
Jimte van Hoogstraten,
Wolfbrand Hesen en
Jesper Starink

Programma en uitslagen

Groen 1 ALTA 2
Kars Welzenbagh,
Joris Hunneman,
Jip Pietersen,
Guusje ten Bokum en
Lily Jansen

Programma en uitslagen

Groen 1 ALTA 3
Vincent de Groen,
Stijn Schneiders,
Folmer de Vos,
Dante Ballast en
Charlotte van der Giessen

Programma en uitslagen

Groen 2 ALTA 1
Veerle Peperkamp,
Isa van Kranenburg,
Feline Kaldenbach,
Jeppe Huitema en
Gijs Stal

Programma en uitslagen

Groen 2 ALTA 2
Merlijn van Veenhuizen,
Joris Kalk,
Thomas Oudkerk,
Markus Magyar en
Tom Claeren

Programma en uitslagen

Competitiedata World Tour najaar 2017

10, 17, 24 september, 1 en 8 oktober 2017

Opstellingen World Tour

Team Rood 1
Pieter van Liere,
Iris Hoeksema,
Sophie Hesen en
Niels Schneiders

Programma en uitslagen

Team Rood 2
Lydia van Hemel,
Aicha Gammoudy en
Noa Hesselink

Programma en uitslagen

Team Oranje 1
Christina van Wendel de Joode,
Ella Schermers,
Boele Bouman,
Willem van der Pol,
Thom Opdam,
Luc van Kranenburg en
Willem Schortinghuis

Programma en uitslagen

Team Oranje 2
Tessa de Groen,
Simon Leibbrandt,
Dirk Alexander,
Brechtje van de Ven,
Sophie Jennekens,
Luca Spano,
Ghislaine Pleizier en
Keet Smit

Programma en uitslagen