Februari 2018
Zondag 25 februari

Kopijsluiting Presentatiegids

Dinsdag 27 februari
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
Maart 2018
Woensdag 7 maart
19:30 – 23:00

Bridgeavond

Clubhuis
Zondag 11 maart

Kick-off seniorencompetitie - teams zondag

11:00 – 13:00

Kick-off alle jeugdcompetitieteams

Clubhuis
Dinsdag 13 maart

Verschijning Presentatiegids

13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
20:15 – 22:30

Vergadering bestuur-commissies

Clubhuis
Zaterdag 17 maart
12:00 – 15:00

Parkonderhoudsdag

ALTA
16:00 – 18:00

Opening zomerseizoen

16:00 uur vlaghijsen en uitreiking pasjes

Zondag 18 maart

Uitwisseling competitieteams

Optioneel

09:00 – 12:00

World Tour

Geen banen

Donderdag 22 maart
20:00 – 22:30

ALV

Clubhuis
Zaterdag 24 maart
10:00 – 11:00

Uitreiken competititebescheiden

Clubhuis
12:00 – 15:00

Parkonderhoudsdag

ALTA
Zondag 25 maart
10:00 – 12:00

World Tour

Op 2 banen

12:30 – 18:00

Familietoernooi

ALTA

Alle banen. Uitwijkdatum 1-4

Zaterdag 31 maart
10:00 – 12:00

Welkom nieuwe leden

ALTA

Op 3 banen

April 2018
Maandag 2 april
09:00 – 12:00

World Tour

2e Paasdag. 3 banen van 9:00 tot 12:00 en 2 banen van 10:00 tot 12:00 uur

19:00 – 22:30

Start maandagavondtoss

ALTA

Op banen 1 en 2.

Donderdag 5 april
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:00 – 22:00

8&9 competitie

Op 2 banen

Vrijdag 6 april
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:45 – 23:00

AllstarClassic

ALTA

Poule 1 op 6 banen

Zaterdag 7 april
08:30 – 19:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 8 april
08:30 – 20:00

Landelijke competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

Maandag 9 april
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 10 april
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

Woensdag 11 april
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Op 5 banen

Donderdag 12 april
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:00 – 22:00

8&9 competitie

Op 2 banen

Vrijdag 13 april
09:00 – 12:00

Dames Lentetoernooi

ALTA

Op 5 banen. Reservedatum 20 april

10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:45 – 23:00

AllstarClassic

ALTA

Poule 2 op 6 banen

Zaterdag 14 april
08:30 – 19:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 15 april
08:30 – 20:00

Landelijke competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

Maandag 16 april
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 17 april
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

Woensdag 18 april
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Op 5 banen

Donderdag 19 april
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:00 – 22:00

8&9 competitie

Op 2 banen

Vrijdag 20 april
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:45 – 23:00

AllstarClassic

ALTA

Poule 1 op 6 banen

Zaterdag 21 april
08:30 – 19:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 22 april
08:30 – 20:00

Landelijke competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

Maandag 23 april
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 24 april
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

Woensdag 25 april
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Op 5 banen

Donderdag 26 april
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:00 – 22:00

8&9 competitie

Op 2 banen

Zaterdag 28 april
t/m 04-05-2018

Alle banen

Mei 2018
Zaterdag 5 mei
08:30 – 19:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 6 mei
08:30 – 20:00

Landelijke competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

Maandag 7 mei
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 8 mei
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

Woensdag 9 mei
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Op 5 banen

Donderdag 10 mei
08:30 – 20:00

Competitie inhaaldag

Hemelvaart

Vrijdag 11 mei
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

Zaterdag 12 mei
08:30 – 19:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 13 mei
08:30 – 20:00

Landelijke competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

Maandag 14 mei
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 15 mei
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

Woensdag 16 mei
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Op 5 banen

19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen, maar van 20:30 tot 21:30 1 baan

Donderdag 17 mei
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:00 – 22:00

8&9 competitie

Op 2 banen

Vrijdag 18 mei
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:45 – 23:00

AllstarClassic

ALTA

Poule 2 op 6 banen

Maandag 21 mei
08:30 – 20:00

Competitie inhaaldag

2e Pinksterdag

Dinsdag 22 mei
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

Woensdag 23 mei
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Op 5 banen.

19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen, maar van 20:30 tot 21:30 1 baan

Donderdag 24 mei
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:00 – 22:00

8&9 competitie

Op 2 banen

Vrijdag 25 mei
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:45 – 23:00

AllstarClassic

ALTA

Poule 1 op 6 banen

Zaterdag 26 mei
08:30 – 19:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

12:00 – 19:00

Eredivisie gemengd

Uit tegen Zandvoort

Zondag 27 mei
08:30 – 20:00

Landelijke competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

12:00 – 19:00

Eredivisie gemengd

ALTA is vrij deze dag

Maandag 28 mei
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 29 mei
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

Woensdag 30 mei
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Op 5 banen.

12:00 – 19:00

Eredivisie gemengd

Op banen 4 en 5 thuis tegen Leimonias

19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen, maar van 20:30 tot 21:30 1 baan

Donderdag 31 mei
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:00 – 22:00

8&9 competitie

Op 2 banen

Juni 2018
Vrijdag 1 juni
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:45 – 23:00

AllstarClassic

ALTA

Poule 2 op 6 banen

Zaterdag 2 juni
08:30 – 19:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

12:00 – 19:00

Eredivisie gemengd

Uit tegen Naaldwijk

Zondag 3 juni
08:30 – 20:00

Landelijke competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

12:00 – 19:00

Eredivisie gemengd

Op banen 4 en 5 tegen Salland

Maandag 4 juni
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie Finale

Hooglanderveen?

Dinsdag 5 juni
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie inhaaldag

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

12:00 – 19:00

Eredivisie gemengd

Uit tegen Rapiditas

Woensdag 6 juni
09:30 – 12:00

Dames toss

ALTA

Elke woensdagochtend vanaf 6 juni op 3 banen

19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen, maar van 20:30 tot 21:30 1 baan

Donderdag 7 juni
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie inhaaldag

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

12:00 – 19:00

Eredivisie gemengd

Op banen 4 en 5 tegen Leeuwenbergh

19:00 – 22:00

8&9 competitie inhaaldag

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Dames Invitatietoernooi

ALTA

Op 5 banen. Uitwijkdatum 14 juni.

Vrijdag 8 juni
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie inhaaldag

Op 2 banen als het ALTA-team thuis speelt

19:45 – 23:00

AllstarClassic

ALTA

Reserve. Op 6 banen

Zaterdag 9 juni
12:00 – 23:00

AllstarClassic Finale

ALTA

Op alle banen

Zondag 10 juni
08:30 – 20:00

Landelijke en groene competitie inhaaldag

09:00 – 12:00

World Tour

Woensdag 13 juni
14:00 – 17:00

Minimiddag

ALTA
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen, maar van 20:30 tot 21:30 1 baan

Zaterdag 16 juni
t/m 24-06-2018

Op alle banen

Zondag 17 juni
08:30 – 12:00

Groene competitie inhaaldag

09:00 – 12:00

World Tour

Woensdag 20 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen, maar van 20:30 tot 21:30 1 baan

Zondag 24 juni
09:00 – 12:00

World Tour

Woensdag 27 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen, maar van 20:30 tot 21:30 1 baan

Zaterdag 30 juni

Tenniskids feest

of 1 juli

Jeugdclubkampioenschappen

ALTA
t/m 08-07-2018
Juli 2018
Zondag 1 juli
09:00 – 12:00

World Tour

13:00 – 17:00

Voorspelen jeugdselectie

ALTA
Maandag 23 juli
t/m 27-07-2018

Op alle banen

Augustus 2018
Zondag 12 augustus
t/m 19-08-2018

Op alle banen

September 2018
Zaterdag 1 september
t/m 09-09-2018
Zondag 9 september
09:00 – 12:00

World Tour

Donderdag 13 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 14 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 15 september
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

14:00 – 22:00

Gent's Challenger

ALTA
Zondag 16 september
08:30 – 18:00

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour

13:00 – 23:00

AllstarClassic - The revenge

ALTA
Woensdag 19 september
09:00 – 12:00

Najaarstoernooi Dames

ALTA

Op 5 banen. Uitwijkdatum 26-9

Donderdag 20 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 21 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 22 september
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

16:00 – 19:00

Vrienden van ALTA-toernooi

ALTA
Zondag 23 september
08:30 – 18:00

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour

Donderdag 27 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 28 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 29 september
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 30 september
08:30 – 18:00

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour

Oktober 2018
Donderdag 4 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 5 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 6 oktober
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 7 oktober
08:30 – 18:00

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

World Tour

Donderdag 11 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 12 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 13 oktober
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 14 oktober
08:30 – 18:00

Najaarscompetitie

Dinsdag 16 oktober
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
Woensdag 17 oktober
19:30 – 23:00

Bridgeavond

Clubhuis
Donderdag 18 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 19 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 20 oktober
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 21 oktober
08:30 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 25 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 26 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 27 oktober
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 28 oktober
08:30 – 18:00

Najaarscompetitie

Dinsdag 30 oktober
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
November 2018
Donderdag 1 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Vrijdag 2 november
17:00 – 20:00

Glowing in the dark toernooi

ALTA

Basisschool

19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 3 november
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 4 november
08:30 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Donderdag 8 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Vrijdag 9 november
17:00 – 22:00

Commissiebedankavond

Clubhuis
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 10 november
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 11 november
08:30 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Dinsdag 13 november
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
Woensdag 14 november
19:30 – 23:00

Bridgeavond

Clubhuis
Donderdag 15 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Vrijdag 16 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 17 november
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 18 november
08:30 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

12:30 – 16:30

Familie Pepernoten Toernooi

ALTA
Zaterdag 24 november
13:30 – 16:30

Parkonderhoudsdag

ALTA
Zondag 25 november
16:00 – 19:00

Sluiting tennisseizoen

ALTA

Met borrel, vlag strijken en huldiging njc-kampioenen

Dinsdag 27 november
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
December 2018
Dinsdag 11 december
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
Woensdag 12 december
19:30 – 23:00

Bridgeavond

Clubhuis
Januari 2019
Zondag 6 januari
16:00 – 19:00

Nieuwjaarsborrel

Clubhuis
Woensdag 9 januari
19:30 – 23:00

Bridgeavond

Clubhuis
Dinsdag 15 januari
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
Dinsdag 29 januari
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
Februari 2019
Woensdag 6 februari
19:30 – 23:00

Bridgeavond

Clubhuis
Dinsdag 12 februari
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
Dinsdag 26 februari
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis
Maart 2019
Woensdag 6 maart
19:30 – 23:00

Bridgeavond

Clubhuis
Dinsdag 12 maart
13:00 – 18:00

Damesbridgedrive

Clubhuis