Maart 2021
Zondag 28 maart
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

Extra dag voor regio's met hoge baandruk

April 2021
Maandag 5 april
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

2de Paasdag

08:30 – 12:00

Groene competitie

2de Paasdag Op alle banen

Dinsdag 6 april
Donderdag 8 april
Vrijdag 9 april
Zaterdag 10 april
09:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Alle banen

Zondag 11 april
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie

Op alle banen Senioren en junioren geel

Dinsdag 13 april
Donderdag 15 april
Vrijdag 16 april
Zaterdag 17 april
09:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Alle banen

Zondag 18 april
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie

Op alle banen Senioren en junioren geel

Dinsdag 20 april
Donderdag 22 april
Vrijdag 23 april
Zaterdag 24 april
09:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Alle banen

Zondag 25 april
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie

Op alle banen Senioren en junioren geel

Donderdag 29 april
Vrijdag 30 april
Mei 2021
Zaterdag 1 mei
09:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Alle banen

Zondag 2 mei
08:30 – 12:00

Groene competitie inhaaldag

Op alle banen

09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie

Op alle banen Senioren en junioren geel

Dinsdag 4 mei
Zaterdag 8 mei
Zondag 9 mei

Senioren en junioren geel

Dinsdag 11 mei
Woensdag 12 mei
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Donderdag 13 mei
09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie inhaaldag

Hemelvaartsdag Alle competities

Vrijdag 14 mei
Zaterdag 15 mei
09:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Alle banen

Zondag 16 mei
08:30 – 12:00

Groene competitie inhaaldag

Op alle banen

09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie

Op alle banen Senioren en junioren geel

Dinsdag 18 mei
Woensdag 19 mei
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Donderdag 20 mei
Maandag 24 mei
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

2de Pinksterdag

08:30 – 12:00

Groene competitie

2de Pinksterdag Op alle banen

09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie inhaaldag

2de Pinksterdag Alle competities

Dinsdag 25 mei
Woensdag 26 mei
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Donderdag 27 mei
Vrijdag 28 mei
Zaterdag 29 mei
09:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Alle banen

Zondag 30 mei
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie

Op alle banen Senioren en junioren geel

Juni 2021
Dinsdag 1 juni
Woensdag 2 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Donderdag 3 juni
Vrijdag 4 juni
Zaterdag 5 juni
09:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Alle banen

Zondag 6 juni
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie

Op alle banen Senioren en junioren geel

Dinsdag 8 juni
Woensdag 9 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Donderdag 10 juni
Vrijdag 11 juni
Zaterdag 12 juni
Zondag 13 juni
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

08:30 – 12:00

Groene competitie inhaaldag

Op alle banen

Senioren en junioren geel

Woensdag 16 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Zaterdag 19 juni

ALTA Open

ALTA
t/m 27-06-2021

Op alle banen in weekeinden en doordeweeks 's avonds

Zondag 20 juni
Woensdag 23 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Augustus 2021
Maandag 2 augustus
t/m 07-08-2021

Op alle banen T/m 12 en t/m 14 singles en dubbels.

September 2021
Zaterdag 4 september

Eeuwfeest

Zondag 12 september
Donderdag 16 september
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 17 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 18 september
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 19 september
08:30 – 12:00

Najaarscompetitie groen

09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 23 september
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 24 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 25 september
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 26 september
08:30 – 12:00

Najaarscompetitie groen

09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 30 september
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Oktober 2021
Vrijdag 1 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 2 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 3 oktober
08:30 – 12:00

Najaarscompetitie groen

09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 7 oktober
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 8 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 9 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 10 oktober
08:30 – 12:00

Najaarscompetitie groen

09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 14 oktober
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 15 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 16 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 17 oktober
Donderdag 21 oktober
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 22 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 23 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 24 oktober
Donderdag 28 oktober
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 29 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 30 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 31 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

November 2021
Donderdag 4 november
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Op 2 banen

Op 3 banen

Vrijdag 5 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 6 november
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 7 november
Donderdag 11 november
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Op 2 banen

Op 3 banen

Vrijdag 12 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 13 november
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 14 november
Donderdag 18 november
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Op 2 banen

Op 3 banen

Vrijdag 19 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 20 november
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 21 november