April 2021
Vrijdag 23 april
15:00 – 17:00

Vrijdag = Altadag

ALTA

Banen 1 t/m 3

Vrijdag 30 april
15:00 – 17:00

Vrijdag = Altadag

ALTA

Banen 1 t/m 3

Mei 2021
Maandag 3 mei
t/m 09-05-2021
Vrijdag 7 mei
15:00 – 17:00

Vrijdag = Altadag

ALTA

Banen 1 t/m 3

Vrijdag 14 mei
15:00 – 17:00

Vrijdag = Altadag

ALTA

Banen 1 t/m 3

Vrijdag 21 mei
15:00 – 17:00

Vrijdag = Altadag

ALTA

Banen 1 t/m 3

Vrijdag 28 mei
15:00 – 17:00

Vrijdag = Altadag

ALTA

Banen 1 t/m 3

Juni 2021
Dinsdag 1 juni
Woensdag 2 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Donderdag 3 juni
Vrijdag 4 juni
15:00 – 17:00

Vrijdag = Altadag

ALTA

Banen 1 t/m 3

Zaterdag 5 juni
09:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Alle banen

Zondag 6 juni
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie

Op alle banen Senioren en junioren geel

Dinsdag 8 juni
Woensdag 9 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Donderdag 10 juni
Vrijdag 11 juni
15:00 – 17:00

Vrijdag = Altadag

ALTA

Banen 1 t/m 3

Zaterdag 12 juni
09:00 – 20:00

Voorjaarscompetitie

Alle banen

Zondag 13 juni
08:30 – 11:00

Rode en Oranje competitie

08:30 – 12:00

Groene competitie

Op alle banen

09:00 – 21:00

Voorjaarscompetitie

Op alle banen Senioren en junioren geel

Dinsdag 15 juni
Woensdag 16 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Donderdag 17 juni
Vrijdag 18 juni
15:00 – 17:00

Vrijdag = Altadag

ALTA

Banen 1 t/m 3

Zaterdag 19 juni

ALTA Open

ALTA
t/m 27-06-2021

Op alle banen in weekeinden en doordeweeks 's avonds

Zondag 20 juni
08:30 – 12:00

Groene competitie inhaaldag

Op alle banen

Senioren en junioren geel

Dinsdag 22 juni
Woensdag 23 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Op 2 banen

Donderdag 24 juni
Vrijdag 25 juni
15:00 – 17:00

Vrijdag = Altadag

ALTA

Banen 1 t/m 3

Zaterdag 26 juni
Zondag 27 juni
08:30 – 12:00

Groene competitie inhaaldag

Op alle banen

Senioren en junioren geel en groen

10:00 – 15:00

Funmasters

ALTA

Op alle banen Rood/oranje – ochtend Geel/Groen – middag

Dinsdag 29 juni
Juli 2021
Donderdag 1 juli
Vrijdag 2 juli
Zaterdag 3 juli
Zondag 4 juli
08:30 – 12:00

Groene competitie inhaaldag

Op alle banen

Senioren en junioren geel

Dinsdag 6 juli
Donderdag 8 juli
Vrijdag 9 juli
Augustus 2021
Maandag 2 augustus
t/m 07-08-2021

Op alle banen T/m 12 en t/m 14 singles en dubbels.

September 2021
Zaterdag 4 september

Eeuwfeest

Zondag 12 september
Donderdag 16 september
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 17 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 18 september
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 19 september
08:30 – 12:00

Najaarscompetitie groen

09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 23 september
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 24 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 25 september
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 26 september
08:30 – 12:00

Najaarscompetitie groen

09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 30 september
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Oktober 2021
Vrijdag 1 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 2 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 3 oktober
08:30 – 12:00

Najaarscompetitie groen

09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 7 oktober
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 8 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 9 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 10 oktober
08:30 – 12:00

Najaarscompetitie groen

09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 14 oktober
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 15 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 16 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 17 oktober
Donderdag 21 oktober
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 22 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 23 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 24 oktober
Donderdag 28 oktober
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie

Op 2 banen

19:00 – 22:00

Najaarscompetitie 8&9

Op 3 banen

Vrijdag 29 oktober
17:00 – 19:00

Glow in the dark - Halloween

ALTA

Basisschool op 6-7 banen

19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Zaterdag 30 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 31 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

November 2021
Donderdag 4 november
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Op 2 banen

Op 3 banen

Vrijdag 5 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 6 november
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 7 november
Donderdag 11 november
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Op 2 banen

Op 3 banen

Vrijdag 12 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 13 november
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 14 november
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

12:30 – 17:30

Slottoernooi / Pepernoten Toernooi

ALTA

Op alle banen Of 21 november?

Donderdag 18 november
10:00 – 13:30

Najaarscompetitie inhaaldag

Op 2 banen

Op 3 banen

Vrijdag 19 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 20 november
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 21 november