Januari 2019
Zondag 6 januari
16:00 – 19:00

Nieuwjaarsborrel

Clubhuis
Maart 2019
Zondag 24 maart
12:30 – 18:00

Familietoernooi

ALTA

Op alle banen

Zondag 31 maart
09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Op 2-3 banen Periode 1

April 2019
Woensdag 3 april
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Zaterdag 6 april
09:00 – 20:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 7 april
08:30 – 20:00

Landelijke en junioren competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Alle banen

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Alle banen Periode 1

Maandag 8 april
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 9 april
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Woensdag 10 april
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Donderdag 11 april
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

19:00 – 22:00

8&9-competitie

Vrijdag 12 april
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen

Zaterdag 13 april
09:00 – 20:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 14 april
08:30 – 20:00

Landelijke en junioren competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Alle banen

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Alle banen Periode 1

Maandag 15 april
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 16 april
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Woensdag 17 april
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Donderdag 18 april
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

19:00 – 22:00

8&9-competitie

Vrijdag 19 april
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen

Zaterdag 20 april
09:00 – 20:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Maandag 22 april
08:30 – 20:00

Landelijke en junioren competitie

Op alle banen 2de Paasdag

08:30 – 12:00

Groene competitie

Alle banen Tweede Paasdag

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Alle banen Periode 1 2e Paasdag

Dinsdag 23 april
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Woensdag 24 april
Donderdag 25 april
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

19:00 – 22:00

8&9-competitie

Vrijdag 26 april
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen

Zaterdag 27 april
09:00 – 20:00

Zaterdagcompetitie inhaaldag

Zondag 28 april
08:30 – 20:00

Landelijke en junioren competitie inhaaldag

09:00 – 12:00

Groene competitie inhaaldag

Maandag 29 april
t/m 05-05-2019

Op alle banen

09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 30 april
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie inhaaldag

Mei 2019
Woensdag 1 mei
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Donderdag 2 mei
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie inhaaldag

19:00 – 22:00

8&9-competitie inhaaldag

Vrijdag 3 mei
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie inhaaldag

Zaterdag 4 mei
09:00 – 20:00

Zaterdagcompetitie inhaaldag

Zondag 5 mei
08:30 – 20:00

Landelijke en junioren competitie inhaaldag

09:00 – 12:00

Groene competitie inhaaldag

Maandag 6 mei
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 7 mei
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Woensdag 8 mei
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

Donderdag 9 mei
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

19:00 – 22:00

8&9-competitie

Vrijdag 10 mei
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen

Zaterdag 11 mei
09:00 – 20:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 12 mei
08:30 – 20:00

Landelijke en junioren competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Alle banen

Maandag 13 mei
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 14 mei
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Woensdag 15 mei
09:00 – 12:00

ITA Damescompetitie

19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Donderdag 16 mei
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

19:00 – 22:00

8&9-competitie

Vrijdag 17 mei
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen

Zaterdag 18 mei
09:00 – 20:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 19 mei
08:30 – 20:00

Landelijke en junioren competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Alle banen

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Op alle banen Periode 2

Maandag 20 mei
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie

Dinsdag 21 mei
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Woensdag 22 mei
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Donderdag 23 mei
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

19:00 – 22:00

8&9-competitie

Vrijdag 24 mei
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen

Zaterdag 25 mei
09:00 – 20:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 26 mei
08:30 – 20:00

Landelijke en junioren competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Alle banen

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Op alle banen Periode 2

Maandag 27 mei
09:30 – 13:00

ITA Herencompetitie slotdag

Slotdag op de banen van TC Hoogland

Dinsdag 28 mei
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie

Woensdag 29 mei
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Donderdag 30 mei
08:30 – 20:00

Competitie inhaaldag

Hemelvaartsdag

Vrijdag 31 mei
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie

Op 2 banen

Juni 2019
Zaterdag 1 juni
09:00 – 20:00

Zaterdagcompetitie

Op alle banen

Zondag 2 juni
08:30 – 20:00

Landelijke en junioren competitie

Op alle banen

08:30 – 12:00

Groene competitie

Alle banen

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Op alle banen Periode 2

Dinsdag 4 juni
10:00 – 14:00

Dinsdagcompetitie inhaaldag

Woensdag 5 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Donderdag 6 juni
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie

19:00 – 22:00

8&9-competitie

Vrijdag 7 juni
10:00 – 14:00

Vrijdag 50+ competitie inhaaldag

Zaterdag 8 juni
09:00 – 20:00

Zaterdagcompetitie inhaaldag

Maandag 10 juni
08:30 – 20:00

Landelijke en junioren competitie inhaaldag

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Op alle banen Periode 2 2e Pinksterdag

09:00 – 12:00

Groene competitie inhaaldag

Woensdag 12 juni
15:00 – 17:00

Minimiddag

ALTA
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Donderdag 13 juni
10:00 – 14:00

Donderdagcompetitie inhaaldag

19:00 – 22:00

8&9-competitie inhaaldag

Zaterdag 15 juni
t/m 23-06-2019

Op alle banen in weekeinden en doordeweeks 's avonds

Woensdag 19 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Woensdag 26 juni
19:00 – 23:00

Zomeravondcompetitie

Juli 2019
Maandag 1 juli

Jeugdclubkampioenschappen

ALTA
t/m 07-07-2019

Op 6 banen

Vrijdag 12 juli
09:00 – 12:00

Dames zomertoernooi

ALTA

Op 5 banen

Maandag 22 juli
t/m 26-07-2019

Op alle banen

Augustus 2019
Zondag 11 augustus
t/m 17-08-2019

Op alle banen vanaf 17:00 uur en in het weekend de hele dag

September 2019
Zondag 8 september
09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Donderdag 12 september
19:00 – 22:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 13 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Op alle banen

Zaterdag 14 september
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 15 september
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Donderdag 19 september
19:00 – 22:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 20 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Op alle banen

Zaterdag 21 september
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 22 september
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Donderdag 26 september
19:00 – 22:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 27 september
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Op alle banen

Zaterdag 28 september
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 29 september
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Oktober 2019
Donderdag 3 oktober
19:00 – 22:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 4 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Op alle banen

Zaterdag 5 oktober
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 6 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

09:00 – 12:00

Rode en Oranje competitie

Donderdag 10 oktober
19:00 – 22:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 11 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Op alle banen

Zaterdag 12 oktober
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 13 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 17 oktober
19:00 – 22:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 18 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Op alle banen

Zaterdag 19 oktober
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 20 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 24 oktober
19:00 – 22:00

Najaarscompetitie

Vrijdag 25 oktober
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie

Op alle banen

Zaterdag 26 oktober
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Zondag 27 oktober
09:00 – 18:00

Najaarscompetitie

Donderdag 31 oktober
19:00 – 22:00

Najaarscompetitie inhaaldag

November 2019
Vrijdag 1 november
17:00 – 19:00

Halloween

ALTA

Basisschool op alle banen

19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 2 november
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 3 november
09:00 – 15:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Donderdag 7 november
19:00 – 22:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Vrijdag 8 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 9 november
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 10 november
09:00 – 15:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Donderdag 14 november
19:00 – 22:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Vrijdag 15 november
19:00 – 23:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zaterdag 16 november
10:00 – 18:00

Najaarscompetitie inhaaldag

Zondag 17 november
09:00 – 15:00

Najaarscompetitie inhaaldag

12:30 – 16:30

Familie Pepernoten Toernooi

ALTA
t/m 17-11-2079

Op alle banen