Districtscompetitie

Competitiedata dinsdagcompetitie 2018

10, 17 en 24 april, 8, 15, 22 en 29 mei.
Inhaaldata: 10 mei (Hemelvaartsdag), 21 mei (2e Pinksterdag) en 5 juni.

Opstellingen dinsdagcompetitie 2018

Dames dubbel 17+ Dinsdagmorgen ALTA 1 - 3e klasse
Jantine Krijgsveld
Marleen Leenknegt
Carola Lokin
Marijke Nielsen

Programma en uitslagen


Competitiedata donderdagcompetitie 2018

5, 12, 19 en 26 april, 17, 24 en 31 mei.
Inhaaldata: 10 mei (Hemelvaartsdag), 21 mei (2e Pinksterdag) en 7 juni.

Opstellingen donderdagcompetitie 2018

Dames dubbel 17+ Donderdagochtend ALTA 1 - 1e klasse
Irmgard van Dixhoorn-Verhoeven
Liesbeth Hellemans
Marjolein Kloots
Welmoed Loots
Els van Meegen
Ans Olde Meule
Lilian Vermeer
Patricia Lichtenvoort Cats (reserve)

Programma en uitslagen


Competitiedata vrijdagcompetitie 2018

6, 13 en 20 april, 11, 18 en 25 mei en 1 juni.
Inhaaldata: 10 mei (Hemelvaartsdag), 21 mei (2e Pinksterdag) en 8 juni.

Opstellingen vrijdagcompetitie 2018

Heren dubbel 50+ Vrijdagochtend ALTA 1 - 2e klasse
Jaap van de Kamp
Gezinus Kappe
Nico van Kester
Jimme Klijnstra
Jelle Leenknecht
Harm Nijzink
Cock Rootert
Dennis The

Programma en uitslagen


Competitiedata zaterdagcompetitie 2018

7, 14 en 21 april, 5, 12, en 26 mei en 2 juni.
Inhaaldata: 10 mei (Hemelvaartsdag), 21 mei (2e Pinksterdag) en 9 juni.

Opstellingen zaterdagcompetitie 2018

Gemengd 17+ ALTA 1 - 1e klasse
Ilse Alt
Yvonne Kappe
Maryvonne Kurris
Mirte Malingre
Anouk Saraber
Robert van de Graaf
Chris Jansen
Carl van Kleef

Programma en uitslagen

Heren 17+ ALTA 1 - Hoofdklasse
Ydo Bruinsma
Ruud van Gemert
Thomas de Sain
Remi van de Wijngaarden

Programma en uitslagen

Heren 17+ ALTA 2 - 2e klasse
Ronald Bouman
Wolf Creemers
Oscar van Empelen
Rian van der Hoef
Mark van Leeuwen
Stephan Obdam
Albert Stiel
Ruben van Wende de Joode

Programma en uitslagen

Heren 17+ ALTA 3 - 4e klasse
Karel Bos
Herre Hoekstra
Martin Roeten
Frank Sanders
Emile Saraber
Nico Sickler
Robert van Wijk
Wilko Beijneveld (reserve)
Lex Janssen (reserve)
Ernst Kleine (reserve)

Programma en uitslagen

Heren 17+ ALTA 4 - 4e klasse
Hans Hesen
René Hornman
Marco Hunneman
Leendert Kats
Remco van Ravenzwaaij
Lucas Schiffelaers

Programma en uitslagen

Heren dubbel 17+ ALTA 1 - 4e klasse
Jan Bode
Paul de Goede
Steven Han
Michiel Hendrikse
Bart Kraaij
Harold van Megen
Henk Willem Otten
Pieter Stal

Programma en uitslagen

Heren 35+ ALTA 1 - Hoofdklasse
Stefan Bieckmann
Mark Buytendijk
Eijte Foekens
Edwin de Greef
Michiel Morks
Bert Noordermeer
Guus van Seeters

Programma en uitslagen

Heren 35+ ALTA 2 - 2e klasse
Albert-Jan Abbing
Mark Berghuis
Folkert Jager
Sven Oudkerk
Fred Teekens

Programma en uitslagen

Dames 17+ ALTA 1 - Hoofdklasse
Erica Keyser
Karin Klijn
Liesbeth de Kruiff
Marjolein van der Laag
Caroeline Stevens
Mirelle van der Voort

Programma en uitslagen

Dames 17+ ALTA 2 - 2e klasse
Saskia van Doorn
Lisette Langevoort
Pauline van Leeuwen
Saskia Pompe
Atie van Stijn
Judith Wammes

Programma en uitslagen

Dames 17+ ALTA 3 - 3e klasse
Marielle Balledux
Ela van Hoogstraten
Jet Panhuysen
Angelique Pieterse
Caroline Ponfoort
Sheila Quarles van Ufford
Birgit van Staaij
Hester van Toledo
Pauline van Zon

Programma en uitslagen

Dames 17+ ALTA 4 - 3e klasse
Leonie Boven
Kati Brüggen
Willeke Coenen
Meke Dolkemade
Marije Koopman
Liesbeth Kronshorst
Karin Lieshout
Yolande van Lochem
Merel van Wijnen

Programma en uitslagen

Dames 17+ ALTA 5 - 3e klasse
Arjanne Creemers-Guichelaar
Carlijn de Gans
Peet Hellebrekers
Annemieke Jutte
Stephanie Kronshorst
Maud Troost-van Gils
Brigit van de Ven

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 1 - 3e klasse
Anne Brandse-Westerink
Corinna van Diepen Knegjens
Monique Dijkers
Ingrid Philomeen Jansen
Frouke Vlaskamp

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 2 - 4e klasse
Yvette Alsemgeest-Bakker
Mariëtte Berghuis-Meijsen
Andréa Klima
Catelijne Mutsaers
Annemarie Veel
Lilian Vermeer

Programma en uitslagen

Gemengd dubbel 25+ Zaterdagavond ALTA 1 - Open klasse
Birgitte van Dijk
Anouk Renaud
Loes Sassen
Caroline Veerman
Maarten van Gemert
Elbert Veerman

Programma en uitslagen

Reserves:
John den Boer (7/7)
Pauline Franchimont (7/6)
Ivo Terpstra (8/8)