Zaterdagcompetitie

Competitiedata zaterdagcompetitie 2021

1, 8, 15, 22, 29 mei, 5 en 12 juni.
Inhaaldata: 19, 26 juni en 3 juli

Opstellingen zaterdagcompetitie 2021

Gemengd 17+ ALTA 1 - 2e klasse
Ilse Alt
Sandra Beelen
Karen Hofman
Mirte Malingre
Robert van de Graaf
Chris Jansen
Carl van Kleef
Jos Kwakkel

Heren 17+ ALTA 1 - 1e klasse (verzoek hoofdklasse)
Joost Bruinsma
Ydo Bruinsma
Michiel Crol
Ruud van Gemert
Dennis Kockx
Bart Overbeek
Thomas de Sain
Remi van de Wijngaarden

Heren 17+ ALTA 2 - 2e klasse
Ronald Bouman
Wolf Creemers
Rian van der Hoef
Marc van Leeuwen
Stephan Obdam
Albert Stiel
Ruben van Wendel de Joode

Heren 17+ ALTA 3 - 3e klasse
Jasper van Blerk
Jacob Crol
Oscar van Empelen
Frans Hendrikx
Marc Reedijk
Kay The
San The

Heren dubbel 17+ ALTA 1 - 3e klasse
Rogier Bokelman
Niels Claeren
Michiel Hendrikse
Bart Kraai
Gabor Magyar
Jan Willem Vogel
Adriaan van Hoogstraten (reserve)

Heren dubbel 17+ ALTA 2 - 3e klasse
Jan Bode
Guy Franssen
Paul de Goede
Steven Han
Henk Willem Otten
Pieter Stal
Elbert Veerman

Heren dubbel 17+ ALTA 3 - 3e klasse
Ebbo van Gelderen
Victor van der Giessesn
Arjan Hakkenes
Floris Luiten
Richard Molenaar
Rob van de Plassche

Heren 35+ ALTA 1 - Topklasse
Stefan Bieckmann
Mark Buytendijk
Eijte Foekens
Edwin de Greef
Mark van Heffen
Timo van der Linden
Michiel Morks
Bert Noordermeer
Guus van Seeters (reserve)

Heren 35+ ALTA 2 - 2e klasse
Albert-Jan Abbing
Jeroen van Blerk
Mark Berghuis
Peter Collignon
Folkert Jager
Sven Oudkerk

Heren 35+ ALTA 3 - 2e klasse
Karel Bos
Herre Hoekstra

Martin Roeten
Frank Sanders
Emile Saraber
Nico Sickler
Robert van Wijk
Martijn Babeliowsky (reserve)
Wilko Beijneveld (reserve)
Ernst Kleine (reserve)

Heren 35+ ALTA 4 - 2e klasse
Karel van den Bosch
Derk Erkelens
Hans Hesen
Emke Hoeksma
Marco Hunneman
Leendert Kats
Lucas Schiffeleers

Dames 17+ ALTA 1 - 1e klasse
Marjolein van der Laag
Yvonne Kappe
Erica Keyser
Anouk Saraber
Mirelle van der Voort

Dames 17+ ALTA 2 - 2e klasse
Nicole Bossenbroek
Pauline Franchimont
Carlijn de Gans
Nikki de Wilde

Dames 17+ ALTA 3 - 2e klasse
Arjanne Creemers-Guichelaar
Annemieke Jutte
Liesbeth Kronshorst
Stephanie Kronshorst
Brigit van de Ven
Barbara Voslamber

Dames dubbel 17+ ALTA 1 - 2e klasse
Corinna van Diepen Knegjens
Monique Dijkers
Saskia van Doorn
Ingrid Philomeen Jansen
Frouke Vlaskamp
Judith Wammes

Dames dubbel 17+ ALTA 2 - 3e klasse
Leonie Boven
Kati Brüggen
Willeke Coenen
Meke Dolkemade
Marije Koopman
Karin Lieshout
Yolande van Lochem
Merel van Wijnen

Dames dubbel 17+ ALTA 3 - 3e klasse
Lisette Langevoort-de Mol van Otterloo
Jet Panhuysen
Angelique Pieterse
Caroline Ponfoort
Sheila Quarles van Ufford
Birgit van Staaij
Hester van Toledo
Pauline van Zon

Dames dubbel 17+ ALTA 4 - 3e klasse
Alet Bloeme
Marieke Jansen Dorrepaal
Marike Niemöller
Judith Reedijk
Ellen Schepers
Maud Troost-van Gils
Susan Versteeg
Noortje Krakers (reserve)

Dames dubbel 17+ ALTA 5 - 4e klasse
Yvette Alsemgeest-Bakker
Mariëtte Berghuis-Meijsen
Andréa Klima
Catelijne Mutsaers
Saskia Pompe
Ireen Schouten
Annemarie Veel

Dames dubbel 17+ ALTA 6 - 4e klasse
Marije Beekhuis
Jolan de Bie
Esther Goedhart
Marja Gritter
Peet Hellebrekers
Margriet Kraaij
Mischa van Strijdhoven

Dames dubbel 17+ ALTA 7 - 4e klasse
Annebeth Beeldman
Ina Blok
Klaartje van der Jagt
Sita Magyar-Smid
Patricia Seeboldt
Ilse Siebrand
Esther Welzenbagh

Dames dubbel 25+ ALTA 1 - 4e klasse (zaterdagavond)
Yvonne Blom
Meta van den Boom
Iris Brouwer
Charlotte van Krevel
Marie-Louise Lohmann
Kathelijne van Nielen
Frederique Vlaanderen
Anouk ten Voorde 

Reserves:
Marielle Balledux
Anne Brandse
Diane Mosterd
Martine Oegema
Stijn van Geijtenbeek
Joris Wolters

Voorjaarscompetitie Senioren Overzicht