Zaterdagcompetitie

Speeldata zaterdagcompetitie 2020

12, 19 en 26 september, 3, 10, 17 en 24 oktober.
De inhaaldata zijn: 31 oktober, 7 en 14 november.

Opstellingen zaterdagcompetitie 2020

Gemengd 17+ ALTA 1 - 2e klasse
Ilse Alt
Yvonne Kappe
Mirte Malingre
Anouk Saraber
Stefan Goedhart
Robert van de Graaf
Chris Jansen
Carl van Kleef

Programma en uitslagen

Heren 17+ ALTA 1 - 1e klasse
Joost Bruinsma
Ydo Bruinsma
Michiel Crol
Ruud van Gemert
Dennis Kockx
Thomas de Sain
Remi van de Wijngaarden

Programma en uitslagen

Heren 17+ ALTA 2 - 2e klasse
Ronald Bouman
Wolf Creemers
Rian van der Hoef
Marc van Leeuwen
Stephan Obdam
Albert Stiel
Ruben van Wendel de Joode

Programma en uitslagen

Heren 17+ ALTA 3 - 3e klasse
Jasper van Blerk
Jacob Crol
Oscar van Empelen
Frans Hendrikx
Marc Reedijk
Kay The
San The

Programma en uitslagen

Heren dubbel 17+ ALTA 1 - 2e klasse
Karel van den Bosch
Derk Erkelens
Ernst Kleine
Frank Sanders
Emile Saraber
Nico Sickler
Eric van der Ven

Programma en uitslagen

Heren dubbel 17+ ALTA 2 - 3e klasse
Rogier Bokelman
Niels Claeren
Michiel Hendrikse
Bart Kraai
Gabor Magyar
Jan Willem Vogel
Adriaan van Hoogstraten (reserve)

Programma en uitslagen

Heren dubbel 17+ ALTA 3 - 3e klasse
Jan Bode
Guy Franssen
Paul de Goede
Steven Han
Henk Willem Otten
Pieter Stal
Elbert Veerman

Programma en uitslagen

Heren 35+ ALTA 1 - Topklasse
Stefan Bieckmann
Mark Buytendijk
Eijte Foekens
Edwin de Greef
Mark van Heffen
Timo van der Linden
Michiel Morks
Bert Noordermeer
Guus van Seeters (reserve)

Programma en uitslagen

Heren 35+ ALTA 2 - 2e klasse
Albert-Jan Abbing
Jeroen van Blerk
Mark Berghuis
Peter Collignon
Folkert Jager
Sven Oudkerk

Programma en uitslagen

Heren 35+ ALTA 3 - 2e klasse
John den Boer
Hans Hesen
Emke Hoeksma
Marco Hunneman
Leendert Kats
Lucas Schiffeleers

Programma en uitslagen

Heren 50+ ALTA 1 - 3e klasse
Ronald van Amerongen
Arie Keijzer
Frank Maas
Rob van de Plassche

Programma en uitslagen

Dames 17+ ALTA 1 - 2e klasse
Nicole Bossenbroek
Pauline Franchimont
Carlijn de Gans
Nikki de Wilde

Programma en uitslagen

Dames 17+ ALTA 2 - 2e klasse
Arjanne Creemers-Guichelaar
Annemieke Jutte
Liesbeth Kronshorst
Stephanie Kronshorst
Brigit van de Ven
Barbara Voslamber

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 1 - 1e klasse
Karen Hofman
Erica Keyser
Karin Klijn
Caroeline Stevens
Mirelle van der Voort

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 2 - 2e klasse
Elizabeth Boormans
Anne Brandse-Westerink
Corinna van Diepen Knegjens
Monique Dijkers
Saskia van Doorn
Ingrid Philomeen Jansen
Frouke Vlaskamp
Judith Wammes

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 3 - 3e klasse
Leonie Boven
Kati Brüggen
Willeke Coenen
Meke Dolkemade
Marije Koopman
Karin Lieshout
Yolande van Lochem
Merel van Wijnen

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 4 - 3e klasse
Marielle Balledux 
Ela van Hoogstraten
Jet Panhuysen
Angelique Pieterse
Caroline Ponfoort
Sheila Quarles van Ufford
Birgit van Staaij
Hester van Toledo
Pauline van Zon

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 5 - 3e klasse
Alet Bloeme
Marieke Jansen Dorrepaal
Marike Niemöller
Judith Reedijk
Ellen Schepers
Maud Troost-van Gils
Susan Versteeg
Noortje Krakers (reserve)

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 6 - 4e klasse
Yvette Alsemgeest-Bakker
Mariëtte Berghuis-Meijsen
Andréa Klima
Catelijne Mutsaers
Saskia Pompe
Ireen Schouten
Annemarie Veel

Programma en uitslagen


Dames dubbel 17+ ALTA 7 - 4e klasse
Marije Beekhuis
Jolan de Bie
Esther Goedhart
Peet Hellebrekers
Catheleijne Kloosterman
Margriet Kraaij
Mischa Strijdhoven

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 8 - 4e klasse
Annebeth Beeldman
Ina Blok
Klaartje van der Jagt
Sita Magyar-Smid
Patricia Seeboldt
Ilse Siebrand
Esther Welzenbagh

Programma en uitslagen

Reserves:
Marie-Louise Lohmann (9/9)
Frederique Vlaanderen (9/9)
Jan-Paul Schreuder (8/7)

Najaarscompetitie senioren Overzicht