U bent hier: Home › Competitie › Najaarscompetitie

Najaarscompetitie

Senioren

Competitiedata donderdagcompetitie 2017

14, 21 en 28 september, 5, 12, 19 en 26 oktober. De inhaaldata zijn: 2, 9 en 16 november.

Opstellingen najaarscompetitie 2017 donderdag

8&9-competitie ALTA 1 1e klasse
Marina Goudsblom,
Lucienne Buiskool,
Sharon Merkx en
Anneke van Snippenberg

Programma en uitslagen

8&9-competitie ALTA 2 2e klasse
Ellen Molenaar,
Jolanda van Kolfschoten,
Yolanda Kok en
Eline van Valkenburg

Programma en uitslagen

8&9-competitie ALTA 3 2e klasse
Kira Kuipers,
Lidia Pieters,
Annemiek Weijzen en
Pilar Balcells

Programma en uitslagen

Reserve
Monique Jager-Smeets


 

Competitiedata vrijdagcompetitie 2017

15, 22 en 29 september, 6, 13, 20 en 27 oktober. De inhaaldata zijn: 3, 10 en 17 november.

Opstellingen najaarscompetitie 2017 vrijdag

Dames dubbel 17+ ALTA 1 2e klasse
Karin Lieshout,
Katie Bruggen,
Willeke Coenen,
Meke Dolkemade,
Marije Koopman en
Leonie van Boven

Programma en uitslagen

Dames dubbel 35+ ALTA 1 1e klasse
Maryvonne Kurris,
Yvonne Kappe,
Mirelle van der Voort,
Sandra Beelen,
Merel van Wijnen,
Jacqueline van Zwol,
Erica Keyser en
Anouk Saraber

Programma en uitslagen

Dames dubbel 35+ ALTA 2 3e klasse
Yolande van Lochem,
Marike Niemoller,
Barbara Voslamber,
Ireen Schouten,
Marieke Jansen-Dorrepaal en
Liesbeth Kronshorst

Programma en uitslagen

Dames dubbel 35+ ALTA 3 3e klasse
Susan Versteeg,
Lillian Teunissen,
Alet Bloeme,
Judith Reedijk,
Maud Troost en
Ellen Schepers

Programma en uitslagen

Dames dubbel 35+ ALTA 4 3e klasse
Miriam van der Putten,
Caroline van Nugteren,
Marieke Oosting,
Lotte Brink,
Veronique van Weissenbruch,
Judith Alexander,
Ionela Casapu,
Zita Odink en
Jakobien van Nes

Programma en uitslagen

Dames dubbel 35+ ALTA 5 3e klasse
Ina Blok,
Margriet de Grijs- Kraaij,
Esther Welzenbagh,
Klaartje van der Jagt,
Patricia Seeboldt en
Ilse Siebrand

Programma en uitslagen

Heren dubbel 17+ ALTA 1 1e klasse
San The,
Kai The,
Jasper van Blerk,
Joost Bruinsma,
Frans Hendrikx,
Vincent Nijzink,
Jay Crol en
Marc Reedijk

Programma en uitslagen

Heren dubbel 35+ ALTA 1 2e klasse
Rolf Coenen,
Sanne Melles,
Mark van Heffen,
Philip Friederich,
Willem van Wijngaarden,
Alex Keus,
Remi den Broeder

Programma en uitslagen


 

Competitiedata zaterdagcompetitie 2017

16, 23 en 30 september, 7, 14, 21 en 28 oktober. De inhaaldata zijn: 4, 11 en 18 november.

Opstellingen najaarscompetitie 2017 zaterdag

Dames 17+ ALTA 1 4e klasse
Peet Hellebrekers,
Brigit van de Ven,
Arjanne Creemers,
Stephanie Kronshorst,
Annemiek Jutte en
Carlijn de Gans

Programma en uitslagen

Dames 17+ (2xE, 3xD) ALTA 1 3e klasse
Marielle Balledux,
Caroline Ponfoort,
Jet Panhuysen,
Angelique Pieterse,
Pauline van Zon,
Birgit van Staaij,
Hester van Toledo,
Sheila Quarles van Ufford en
Ela van Hoogstraten

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 1 2e klasse
Saskia Pompe,
Atie van Stijn,
Judith Wammes,
Saskia van Doorn,
Pauline van Leeuwen en
Lisette Langevoort

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 2 3e klasse
Frouke Vlaskamp
Anne Brandse-Westerink
Corina Knegjens-van Diepen
Ingrid Jansen
Monique Dijkers

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 3 4e klasse
Yvette Bakker,
Andrea Klima,
Annemarie Veel,
Catelyne Mutsaers en
Mariëtte Berghuis

Programma en uitslagen

Dames dubbel 17+ ALTA 4 4e klasse
Thea Dukes,
Mariëtte Von Devivere,
Mariëlle Nauta,
Elsbeth Nagtegaal,
Suzanne Höppener,
Marjan van Dijk,
Ingrid Sickler,
Claar van Nispen en
Sylvia Smit

Programma en uitslagen

Heren 17+ ALTA 1 1e klasse
Mark Buytendijk,
Eijte Foekens,
Edwin de Greef,
Bert Noordermeer,
Michiel Morks,
Guus Seeters,
Stefan Bieckmann

Programma en uitslagen

Heren dubbel 17+ ALTA 1 2e klasse
Mark Berghuis,
Martijn Babeliowsky,
Frank Sanders,
Emiel Saraber,
Chris Jansen,
Albert-Jan Abbing,
Robert van de Graaf en
Martin Roeten

Programma en uitslagen

Heren dubbel 35+ ALTA 1 4e klasse
Steven Han,
Michiel Hendrikse,
Henk Willem Otten,
Harold van Megen,
Pieter Stal,
Paul de Goede,
Jan bode en 
Bart Kraai

Programma en uitslagen

Gemengd dubbel 35+ ALTA 1 2e klasse
Caroline Veerman,
Elbert Veerman,
Jan-Willen Vogel,
Brigitte van Dijk,
Maarten van Gemert,
Loes Sassen en
Anouk Renaud

Programma en uitslagen


 

Competitiedata zondagcompetitie 2017

17, 24 september, 1, 8, 15, 22 en 29 oktober. De inhaaldata zijn: 5, 12 en 19 november.

Opstellingen najaarscompetitie 2017 zondag

8&9-competitie ALTA 1 open klasse
Jantine Krijgsveld,
Charlotte van Krevel,
Kathelijne van Nielen,
Jolan de Bie en
Marleen Schelder

Programma en uitslagen

Algemene reserve Najaarscompetitie
Marjolein Kloots


 

Junioren

Competitiedata zondagcompetitie 2017

17, 24 september, 1, 8, 15, 22 en 29 oktober. De inhaaldata zijn: 5, 12 en 19 november.

Opstellingen geel

Gemengd 11 t/m 17 jaar ALTA 1 1e klasse
Alex Verouden,
Thijs de Kruiff,
Maarten Kreek,
Jacobien Kreek,
Noor Bouhraua en
Emma Bezemer

Programma en uitslagen

Jongens 10 t/m 14 jaar ALTA 1 1e klasse
Ralph Creemers,
Pax Huitema,
Mats van Dusschoten,
Freek de Grijs en
Beau Ephraim

Programma en uitslagen

Jongens 10 t/m 14 jaar ALTA 2 1e klasse
Jurgen Siebrand,
Jesper Verhoeff,
Stijn van Geijtenbeek,
Louis Maenen en
Stefan Oudkerk

Programma en uitslagen

Jongens 11 t/m 17 jaar ALTA 1 3e klasse
Jasper van der Horst,
Bastiaan Belt,
Mats de Vries,
Jochem de Grijs en
Pieter de Kruiff

Programma en uitslagen

Meisjes 11 t/m 17 jaar ALTA 1 2e klasse
Claire Dieten,
Puck Arends,
Evelijn van Dijk,
Marit Beelen en
Mera van Lieshout

Programma en uitslagen

Meisjes 11 t/m 17 jaar ALTA 2 3e klasse
Carlijn Creemers,
Floria Siebrand,
Yana Wierikx,
Aafke Haasdijk,
Amber Bonekamp en
Heleen Hebbink

Programma en uitslagen

Meisjes 11 t/m 17 jaar ALTA 3 3e klasse
Justine Quarles van Ufford,
Simone Quarles van Ufford,
Karlijn Han,
Lotte Jansen,
Dagmar Jansen,
Elin Starink en
Maxime Westra

Programma en uitslagen

Reserves:
Jorrit Jansen
Olivier Buytendijk


Opstellingen groen

Groen 1 ALTA 1
Alexander Kreek,
Koen Arends,
Wiebe Overmaat,
Jimte van Hoogstraten,
Wolfbrand Hesen en
Jesper Starink

Programma en uitslagen

Groen 1 ALTA 2
Kars Welzenbagh,
Joris Hunneman,
Jip Pietersen,
Guusje ten Bokum en
Lily Jansen

Programma en uitslagen

Groen 1 ALTA 3
Vincent de Groen,
Stijn Schneiders,
Folmer de Vos,
Dante Ballast en
Charlotte van der Giessen

Programma en uitslagen

Groen 2 ALTA 1
Veerle Peperkamp,
Isa van Kranenburg,
Feline Kaldenbach,
Jeppe Huitema en
Gijs Stal

Programma en uitslagen

Groen 2 ALTA 2
Merlijn van Veenhuizen,
Joris Kalk,
Thomas Oudkerk,
Markus Magyar en
Tom Claeren

Programma en uitslagen


Competitiedata World Tour najaar 2017

10, 17, 24 september, 1 en 8 oktober 2017

Opstellingen World Tour

Team Rood 1
Pieter van Liere,
Iris Hoeksema,
Sophie Hesen en
Niels Schneiders

Programma en uitslagen

Team Rood 2
Lydia van Hemel,
Aicha Gammoudy en
Noa Hesselink

Programma en uitslagen

Team Oranje 1
Christina van Wendel de Joode,
Ella Schermers,
Boele Bouman,
Willem van der Pol,
Thom Opdam,
Luc van Kranenburg en
Willem Schortinghuis

Programma en uitslagen

Team Oranje 2
Tessa de Groen,
Simon Leibbrandt,
Dirk Alexander,
Brechtje van de Ven,
Sophie Jennekens,
Luca Spano,
Ghislaine Pleizier en
Keet Smit

Programma en uitslagen



Veel tennisplezier!
ook namens...



Nieuws
ALTA Services
ALTA in de Pers
Nieuwsarchief
Over ALTA
Openingstijden
Bestuursmededelingen
Bestuur
Commissies »
Ereleden en leden van verdienste
AllStarClassic-commissie
ALTA Open
ALTA Plus
Barcommissie
Bridgecommissie
Clubkamp. Junioren
Clubkamp. Senioren
Damescommissie
Eredivisiecommissie
Familietoernooicommissie
Halcommissie
Jeugdcommissie
Jeugd technische commissie
JRT***-commissie
JRT*-commissie
Kascommissie
Onderhoudscommissie
Redactie ALTA Service
Sponsor commissie
Technische commissie
Tosscommissie
VCL
World Tour
Aanmeldingsformulier
Informatie
Reglement
Instructies
Dienst inplannen
IVA
Invallerslijst
Kassasysteem
Betalen en opwaarderen KNLTB pas
Weekhoofden
Sponsoring
Businessclub
Overzicht sponsors
Sponsoractie
Vrienden van ALTA
STA
Landelijk competitie
Districtscompetitie
Najaarscompetitie
ITA-Competitie
Externe Toernooien »
Interne Toernooien »
ALTA Open
ALTA Plus
JRT ***
JRT* / Open Jeugdtoernooi
AllStarClassic toernooi
Bedrijventoernooi
Clubkampioenschappen Junioren
Clubkampioenschappen Senioren
Familietoernooi
Indeling competitie training
Indeling training junioren
Trainers RTT
Fotoalbums
Video's »
ALTA »
FEDERER
NADAL
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...