U bent hier: Home › Competitie › Landelijk competitie

Landelijk competitie

Competitiedata 2017

De zondagcompetitie wordt op de volgende data verspeeld: 9, 17 (tweede Paasdag), 30 april, 7, 14, 21 en 28 mei.
Inhaaldagen zijn: 23 april, 25 mei (Hemelvaartsdag), 5 juni (tweede Pinksterdag).

Speeldata Eredivisie Gemengd: zaterdag 27 mei, zondag 28 mei, woensdag 31 mei, zaterdag 3 juni, zondag 4 juni, dinsdag 6 juni en donderdag 8 juni.
Play-offs: zaterdag 10 juni en zondag 11 juni.

Opstellingen seniorenteams 2017

Gemengd Senioren ALTA 1 - Eredivisie gemengd
Antal van der Duim
Nick van der Meer
Bernarda Pera
Sandra Zaniewski
Demi Schuurs
Nicole Thijssen (reserve)

Coaches: Tom Nijssen en Ron Timmermans
Teammanager: Dennis The

Programma en uitslagen

Gemengd Senioren ALTA 2 - 1e klasse gemengd
Dennis Kockx
Tim van den Dijssel
Ruben Konings
Barbara Huyskes
Marleen Habes
Donna Rosza
Anouk Tigu

Coach: Dennis Kockx

Programma en uitslagen

Gemengd Senioren ALTA 3 - 3e klasse gemengd
Rolf Alblas
Mickey Cairo
Olger van Gent
Nina Morks
Julia Tuhusula
Stephanie Oostveen

Coach: Rolf Alblas

Programma en uitslagen

Gemengd Senioren ALTA 4 - 3e klasse gemengd
Tijmen van der Linden
Joost van der Linden
Brandon van Kleef
Sophie Gortemaker
Eniek van den Broek
Anouk Pruimboom

Programma en uitslagen

Gemengd Senioren ALTA 5 - 4e klasse gemengd
Calvin Isidora
Cas Dieten
Noah Wolsink
Fleur Droog
Katherine de Kruiff
Vanessa van Schaik

Programma en uitslagen

Heren ALTA 1 - hoofdklasse
Jeroen van den Hoek
Steven Korteling
David de Goede
Dille Rikkert
Wouter Verhoef

Programma en uitslagen

Heren ALTA 2 - 2e klasse
Ydo Bruinsma
Ruud van Gemert
Thomas de Sain
Johan Oost
Remi van de Wijngaarden

Programma en uitslagen

Heren ALTA 3 - 3e klasse
Hidde Bauman
Daan van den Burg
Julian Hendriks
Calvin Bieckman

Programma en uitslagen

Heren ALTA 4 - 4e klasse
Kai The
San The
Jasper van Blerk
Frans Hendrikx
Vincent Nijzink
Jay Crol
Joost Bruinsma
Marc Reedijk

Programma en uitslagen

Opstellingen juniorenteams 2017

Gemengd 11 t/m 17 ALTA 1 - hoofdklasse
Hidde van der Linden
Nick van den Hurk Lopez
Jay Temming
Marjolein Hoefsmit
Isis van den Broek

Programma en uitslagen

Gemengd 11 t/m 17 ALTA 2 - 1e klasse
Alex Verouden
Thijs de Kruiff
Maarten Kreek
Jacobien Kreek
Quinty Bieckmann
Ella de Greef

reserve: Geert Arends

Programma en uitslagen

Jongens 10 t/m 14 ALTA 1 - 1e klasse
Olivier Buytendijk
Ralph Creemers
Jorrit Jansen
Freek de Grijs
Pax Huitema

Programma en uitslagen

Jongens 10 t/m 14 ALTA 2 - 2e klasse
Jurgen Siebrand
Jesper Verhoeff
Stijn van Geijtenbeek
Louis Maenen
Stefan Oudkerk

reserve: Jasper van der Horst

Programma en uitslagen

Meisjes 11 t/m 17 ALTA 1 - 2e klasse
Claire Dieten
Puck Arends
Evelijn van Dijk
Mera van Lieshout
Marit Beelen

Programma en uitslagen


Veel tennisplezier!
ook namens...



Nieuws
ALTA Services
ALTA in de Pers
Nieuwsarchief
Over ALTA
Openingstijden
Bestuursmededelingen
Bestuur
Commissies »
Ereleden en leden van verdienste
AllStarClassic-commissie
ALTA Open
ALTA Plus
Barcommissie
Bridgecommissie
Clubkamp. Junioren
Clubkamp. Senioren
Damescommissie
Eredivisiecommissie
Familietoernooicommissie
Halcommissie
Jeugdcommissie
Jeugd technische commissie
JRT***-commissie
JRT*-commissie
Kascommissie
Onderhoudscommissie
Redactie ALTA Service
Sponsor commissie
Technische commissie
Tosscommissie
VCL
World Tour
Aanmeldingsformulier
Informatie
Reglement
Instructies
Dienst inplannen
IVA
Invallerslijst
Kassasysteem
Betalen en opwaarderen KNLTB pas
Weekhoofden
Sponsoring
Businessclub
Overzicht sponsors
Sponsoractie
Vrienden van ALTA
STA
Landelijk competitie
Districtscompetitie
Najaarscompetitie
ITA-Competitie
Externe Toernooien »
Interne Toernooien »
ALTA Open
ALTA Plus
JRT ***
JRT* / Open Jeugdtoernooi
AllStarClassic toernooi
Bedrijventoernooi
Clubkampioenschappen Junioren
Clubkampioenschappen Senioren
Familietoernooi
Indeling competitie training
Indeling training junioren
Trainers RTT
Fotoalbums
Video's »
ALTA »
FEDERER
NADAL
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...