U bent hier: Home › Competitie › Districtscompetitie

Districtscompetitie

Senioren

Competitiedata zaterdagcompetitie 2017

8, 15, en 29 april, 6, 13, 20 en 27 mei.
Inhaaldata: 22 april, 25 mei (Hemelvaartsdag) en 3 juni.

Opstellingen zaterdagcompetitie 2017

Gemengd 17+ zaterdagmiddag 1e klasse ALTA 1
Mirte Malingre
Ilse Alt
Anouk Saraber
Yvonne Kappe
Maryvonne Kurris
Robert van de Graaf
Chris Jansen
Steffen de Vries
Sebo Jan Eelkman Rooda

Programma en uitslagen

Gemengd 17+ zaterdagmiddag 4e klasse ALTA 2
Catelyne Mutsaers
Mariëtte Berghuis
Jan van Dijk
Hans Schouten
Andrea Klima

Programma en uitslagen

Heren 17+ zaterdagmiddag 2e klasse ALTA 1
Mark Buytendijk
Eijte Foekens
Edwin de Greef
Bert Noordermeer
Michiel Morks
Guus Seeters
Stefan Bieckmann

Programma en uitslagen

Heren 17+ zaterdagmiddag 3e klasse ALTA 2
Albert Stiel
Ruben van Wende de Joode
Mark van Leeuwen
Oscar van Empelen
Wolf Creemers
Rian van der Hoef

Programma en uitslagen

Heren 17+ zaterdagmiddag 4e klasse ALTA 3
Herre Hoekstra
Robert van Wijk
Emile Saraber
Nico Sickler
Frank Sanders
Martin Roeten
Karel Bos
Wilko Beijneveld (reserve)
Lex Janssen (reserve)

Programma en uitslagen

Heren 17+ zaterdagmiddag 4e klasse ALTA 4
Marc Bruggemann
Marco Hunneman
Remco van Ravenzwaaij
Leendert Kats
Hans Hesen
Lucas Schiffelaers
René Hornman

Programma en uitslagen

Dames 17+ zaterdagmiddag 1e klasse ALTA 1
Karin Klijn
Erica Keyser
Liesbeth de Kruiff
Marjolein van der Laag
Mirelle van der Voort
Caroeline Stevens

Programma en uitslagen

Dames 17+ zaterdagmiddag 2e klasse ALTA 2
Pauline van Leeuwen
Judith Wammes
Atie van Stijn
Saskia van Doorn
Saskia Pompe
Lisette Langevoort

Programma en uitslagen

Dames 17+ zaterdagmiddag 3e klasse ALTA 3
Marielle Balledux
Caroline Ponfoort
Jet Panhuysen
Angelique Pieterse
Pauline van Zon
Birgit van Staaij
Hester van Toledo
Sheila Quarles van Ufford
Ela van Hoogstraten

Programma en uitslagen

Dames 17+ zaterdagmiddag 3e klasse ALTA 4
Kati Brüggen
Peet Hellebrekers
Brigit van de Ven
Arjanne Cremers
Marije Koopman
Maud Troost
Annemiek Jutte
Karin Lieshout

Programma en uitslagen

Heren 35+ zaterdagmiddag 2e klasse ALTA 1
Folkert Jager
Sven Oudkerk
Albert-Jan Abbing
Fred Teekens
Mark Berghuis

Programma en uitslagen

Gemengd 35+ zaterdagmiddag 2e klasse ALTA 1
Caroline Veerman
Elbert Veerman
birgit van dijk
anouk renaud
Loes Sassen
Maarten van Gemert
Jan Willem Vogel

Programma en uitslagen

Reserves
Mientje Leenknegt (8/7)
Anne Brandse (7/6)
Monique Dijkers (6/6)
Carlijn de Gans (7/8)
William Kramer (8/8)
Michiel Hendrikse (8/8)


Competitiedata dinsdagcompetitie 2017

11, 18 april, 2, 9, 16, 23 en 30 mei.
Inhaaldata: 25 april, 25 mei (Hemelvaartsdag) en 5 juni (Tweede Pinksterdag).

Opstelling dinsdagcompetitie 2017

Dames dubbel 17+ dinsdag morgen 3e klasse ALTA 1
Marleen Leenknegt
Marijke Nielsen
Carola Lokin
Jantine Krijgsveld

Programma en uitslagen


Competitiedata zomeravondcompetitie 2017

Woensdag 10, 17, 24 en 31 mei, 7, 14 en 21 juni.

Opstellingen zomeravondcompetitie 2017

Woensdag Avond Dames dubbel 17+ 3e klasse ALTA 1
Karin Lieshout
Willeke Coenen
Kati Bruggen
Marije Koopman
Liesbeth Kronshorst
Yolande Sanders
Leonie Boven en
Meke Dolkemade

Programma en uitslagen

Woensdag Avond Dames dubbel 17+ 4e klasse ALTA 2
Ellen Schepers
Lillian Teunissen
Maud Troost
Alet Bloeme
Judith Reedijk
Susan Versteeg
Andrea Klima
Annemarie Veel en
Yvette Alsemgeest

Programma en uitslagen


Competitiedata donderdagcompetitie 2017

6, 13, 20 april, 4, 11, 18 en 1 juni.
Inhaaldata: 27 april, 25 mei (Hemelvaartsdag) en 5 juni (Tweede Pinksterdag).  

Opstelling donderdagcompetitie 2017

Dames 17+ donderdag morgen 1e klasse ALTA 1
Els van Meegen
Dorine Turpijn
Ans Olde Meule
Marjolein Kloots
Irmgard Dixhoorn
Welmoet Loots

Programma en uitslagen

Donderdag Avond 8&9-competitie 1e klasse ALTA 1
Lucienne Buiskool
Sharon Merkx
Anneke van Snippenberg
Marina Goudsblom

Programma en uitslagen

Donderdag Avond 8&9-competitie 2e klasse ALTA 2
Jolanda van Kolfschoten
Yolanda Kok
Ellen Molenaar
Patricia Seeboldt
Sandra Verheggen - van Duinkerken (reserve)

reserve
Lieke van der Kemp-van Wersch

Programma en uitslagen


Competitiedata vrijdagcompetitie 2017

7, 14, 21 april, 5, 12, 19 en 26 mei.
Inhaaldata: 29 april, 25 mei (Hemelvaartsdag) en 2 juni.  

Opstelling vrijdagcompetitie 2017

Heren dubbel 50+ 2e klasse vrijdagmorgen ALTA 1
Jelle Leenknecht
Harm Nijzink
Cock Rootert
Jimme Klijnstra
Gezinus Kappe
Jaap van de Kamp
Nico van Kester
Dennis The

Programma en uitslagen

Junioren

Competitiedata zaterdagcompetitie 2017

8, 15, en 29 april, 6, 13, 20 en 27 mei.
Inhaaldata: 22 april, 25 mei (Hemelvaartsdag) en 3 juni.

Opstellingen zaterdagcompetitie 2017

Meisjes zaterdagmorgen 11 t/m 17 jaar open klasse ALTA 1
Amber Bonekamp
Aafke Haasdijk
Yana Wierikx
Carlijn Creemers
Heleen Hebbink
Floria Siebrand
Elise Verouden

Programma en uitslagen


Competitiedata worldtour oranje/rood 2017

19 maart, 26 maart, 2 april, 16 april, 11 juni, 18 juni en 25 juni 2017

Opstelling worldtour oranje/rood 2017

Team ALTA 1 Rood 1
Sophie Hesen
Aicha Gammoudy
Willemijn Mentink
Lydia van Hemel
Hannah Verbraeken

Info op tenniskids

Team ALTA 1 Rood 2
Imke Homan
Iris Hoeksma
Elze Rammeloo
Niels Schneiders
Pieter van Liere
Ella Mae Magyar

Info op tenniskids

Team ALTA 1 Oranje 1
Willem van der Pol
Luc van Kranenburg
Christina van Wendel
Ella Schermers
Herrie Immink

Info op tenniskids

Team ALTA 2 Oranje 1
Thomas Oudkerk
Willem Schortinghuis
Charlotte van der Giessen

Info op tenniskids

Team ALTA 1 Oranje 2
Marten Mentink
Sophie Jennekens
Brechtje vd Ven
Boele Bouman
Berend Wagenvoort

Info op tenniskids

Team ALTA 2 Oranje 2
Luca Spano
Simon Leibbrandt
Quinten van Gullik
Tessa de Groen
Ghislaine Pleizier
Keet Smit

Info op tenniskids


Competitiedata groene voorjaarscompetitie (zondag) 2017

9 april, 17 april (2e Paasdag), 30 april, 7 mei, 14 mei, 21 mei en 28 mei.
Inhaaldagen zijn: 23 april, 25 mei (Hemelvaartsdag), 5 juni (2e Pinksterdag) en 11 juni. In deze volgorde te benutten, of zo mogelijk eerder dan de vastgestelde inhaaldagen.

Opstelling groene voorjaarscompetitie 2017

Groen 1 ALTA 1
Koen Arends
Wiebe Overmaat
Alexander Kreek
Wolfbrand Hesen
Jesper Starink
Jimte van Hoogstraten

Reserve: Ole van Gelderen

Programma en uitslagen

Groen 1 ALTA 2
Kars Welzenbagh
Joris Hunneman
Guusje ten Bokum
Jip Pietersen
Fleur van Heffen
Lily Jansen

Programma en uitslagen

Groen 1 ALTA 3
Stijn Schneiders
Vincent de Groen
Joris Kalk
Folmer de Vos
Merlijn van Veenhuizen
Dante Ballast
Raff Smit

Programma en uitslagen

Groen 2 ALTA 1
Isa van Kranenburg
Veerle Peperkamp
Feline Kaldenbach
Jeppe Huitema
Gijs Stal

Programma en uitslagen


Veel tennisplezier!
ook namens...



Nieuws
ALTA Services
ALTA in de Pers
Nieuwsarchief
Over ALTA
Openingstijden
Bestuursmededelingen
Bestuur
Commissies »
Ereleden en leden van verdienste
AllStarClassic-commissie
ALTA Open
ALTA Plus
Barcommissie
Bridgecommissie
Clubkamp. Junioren
Clubkamp. Senioren
Damescommissie
Eredivisiecommissie
Familietoernooicommissie
Halcommissie
Jeugdcommissie
Jeugd technische commissie
JRT***-commissie
JRT*-commissie
Kascommissie
Onderhoudscommissie
Redactie ALTA Service
Sponsor commissie
Technische commissie
Tosscommissie
VCL
World Tour
Aanmeldingsformulier
Informatie
Reglement
Instructies
Dienst inplannen
IVA
Invallerslijst
Kassasysteem
Betalen en opwaarderen KNLTB pas
Weekhoofden
Sponsoring
Businessclub
Overzicht sponsors
Sponsoractie
Vrienden van ALTA
STA
Landelijk competitie
Districtscompetitie
Najaarscompetitie
ITA-Competitie
Externe Toernooien »
Interne Toernooien »
ALTA Open
ALTA Plus
JRT ***
JRT* / Open Jeugdtoernooi
AllStarClassic toernooi
Bedrijventoernooi
Clubkampioenschappen Junioren
Clubkampioenschappen Senioren
Familietoernooi
Indeling competitie training
Indeling training junioren
Trainers RTT
Fotoalbums
Video's »
ALTA »
FEDERER
NADAL
Login
Logout
Wachtwoord wijzigen
Wachtwoord vergeten?

Ogenblik a.u.b. ...